Wygrana ze Spójnią - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: sobota, 20.04.2024 | Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

« powrótWygrana ze Spójnią

Wygrana ze Spójnią

29.09.2007 22:39 - Admin Pierwszy mecz na własnym boisku zakończył się zasłużonym zwycięstwem naszej drużyny 62-56
Wynik otworzył rzutem za 3-pkt. zespół ze Stargardu jednak pierwsza kwarta mino nerwowej
gry zakończyła się naszym prowadzeniem 19-18.W drugiej kwarcie po dużej ilości obustronnych błędów wcześniej otrząsnęła się nasza drużyna i pozwoliło nam to wyjść na przerwę z już z 6-pkt. przewagą.

Po przerwie Spójnia próbowała grać bardziej agresywnie, ale po serii naszych kontrataków i ta kwarta przyniosłą nam jednopunktowe zwycięstwo .W ostatniej odsłonie meczu kontrolowaliśmy grę uzyskując na 2,5 min przed końcem przewagę 14 pkt.
Rozluźnieni wysokim prowadzeniem nasi koszykarze pozwolili zniwelować przeciwnikom przewagą do 6 pkt.
To bardzo cenne zwycięstwo nad zeszłorocznym I- ligowcem, dobrze rokuje na przyszłość.Gratulację należą się całej drużynie.
Przed naszym zespołem na pewno jeszcze dużo pracy , martwi bardzo krótka ławka i niedoleczona kontuzja Dawida Obrzuta . Trzeba mieć jednak nadzieje , że dzięki rozważnemu prowadzeniu zespołu przez trenera Pytkowskiego będziemy zwyciężać w następnych meczach. W naszym drużynie kolejny dobre spotkanie rozegrał "nieszablonowy" Michał Weiss, należy również zwrócić uwagę na dobrą grę Tomka Sularczyka.

Doral Staropolanka Nysa Kłodzko – Spójnia Stargard Szczeciński 62-56 ( 19:18, 15:10,17:16,11:12 )
Punkty zdobyli:
Doral: MotykA 7, Weiss 19, Radwański 5, Sterenga 7, Grygiel 8, Obrzut 8,Sularczyk 11.
Spójnia : Piechucki 17, Soczewski 14, Koziorowicz 8, Molenda 5, Jankowski 5, Trypuć 3, Polowy 2, Zarzeczny 2.
W dziale galeria seniorzy zdjecia z meczu.
Realizacja : Daniel