Zacięty mecz w Jeleniej Górze - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: wtorek, 16.04.2024 | Imieniny obchodzą: Julia, Erwina, Benedykt

« powrótZacięty mecz w Jeleniej Górze

Zacięty mecz w Jeleniej Górze

06.10.2007 22:57 - Admin Nie udała się wyprawa po pierwszą w tym sezonie wygraną na wyjeździe.Po zaciętej i wyrównanej grze ulegliśmy Sudetom Jelenia Góra 82-86 Po pierwszej wygranej kwarcie , druga również zaczęła się dla nas bardzo dobrze. Nasze prowadzenie wynosiło już 9 pkt. gdy doszło do kontrowersyjnego werdyktu sędziowskiego ewidentnie nas krzywdzącego w wyniku którego w nasze szeregi wkradło się rozprężenie. Gospodarze wykorzystali naszą słabość i od tego momentu zaczęli konsekwentnie odrabiać straty doprowadzając do wyniku 43-49 na zakończenie drugiej kwarty.

Trzecia kwarta pozwoliła nam zmniejszyć przewagę gospodarzy na 3 pkt. Ostatnia kwarta to bardzo wyrównana gra. Na 25 sek. przed końcem gospodarze prowadzili już tylko różnicą 1 pkt. ale w ostatnich sekundach 24sek. Samiec oddał rzut „rozpaczy ‘’ i trafił za 3. To był przełomowy moment końcówki , bo potem mimo kilku fauli taktycznych z naszej strony zatrzymujących czas nie udało się już zniwelować przewagi jeleniogórzan..
Sudety Jelenia Góra – Doral Nysa Kłodzko 86-82 (26-21, 17-28, 15-11, 24-26 ).
W galerii seniorzy zdjęcia z meczu.
Punkty zdobywali :
Doral Nysa Kłodzko : Weiss 20(1X3),Sterenga 14, Motyka 14, Radwański 12(2X3), Obrzut 10, Sularczyk 7(1x3), Grygiel 3, Wyrwas 2.
Sudety Jelenia Góra: Samiec 21, Terlikowski 20, Niesobski 12, Wilusz 12,Skrzypczak 6, Czech 5.
Weekend koszykarski nie był szczęśliwy również dla naszych młodzieżowych zespołów . Swoje mecze przekrali kadeci i juniorzy.
Gwardia Wrocław -Doral Osir Nysa 110-22 ,
punktowali:Kozik 7, Misiaszek 7,Baranowski 4, Gąska 2, Buja 2
Doral Osir Nysa- Sudety 57-80
punkty: Rogalewski 18, Kurowski 17, Brzozowski 8, Skowroński 8, Szymczyk 4, Kapinos 2
W galerii juniorzy zdjęcia z meczu.

Pozostałe wyniki 3 kolejki gr. B II ligi

Śląsk II Wrocław - Open Basket Pleszew 65:79 (16:26, 12:16, 22:13, 15:24)
AZS Radex Szczecin - MKKS Zabrze 74:91 (19:27, 22:20, 23:17, 10:27)
Pogoń Prudnik - Olimpia Legnica 93:50 (29:10, 19:13, 23:11, 22:16)
UKKS 2000 Leszno - AZS OSRiR Kalisz 63:82 (17:20, 13:10, 19:28, 14:24)
AZS PP Big Plus Poznań - AZS Politechnika Opole 67:90 (14:26, 19:12, 17:26, 17:26)
Spójnia Stargard Szczeciński - VB Leasing Siechnice 68:57 (16:14, 15:13, 11:15, 13:13, 13:2)