Ogrywamy Mickiewicza - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: niedziela, 5.05.2024 | Imieniny obchodzą: Irena, Waldemar, Iryda

« powrótOgrywamy Mickiewicza

Ogrywamy Mickiewicza

08.10.2011 21:29 - Admin Wygraną 86:71 zakończył się dzisiejszy mecz z Mickiewiczem Romus Katowice. Zwycięstwo wysokie jednak styl nie najlepszy. Nasz zespół przystąpił do gry skoncentrowany , szybko uzyskał przewagę, jednak z upływem czasu mobilizacja malała i do głosu dochodził przeciwnik . Wysocy zawodnicy w krótkim czasie złapali tyle przewinień , ze konieczne było wprowadzenie zmienników. Na boisku pojawił się pierwszy raz w tym sezonie Marcin Sterenga . Do gry wprowadził się znakomicie zdobywając po indywidualnych akcja podkoszowych 5 pkt z rzędu.Goście opanowali sytuację w końcowych minutach kwarty niwelując naszą przewagę do 8 pkt. Kolejne kwarty graliśmy " na stojąco " a wysoką przewagę uzyskaliśmy w końcowych minutach meczu . Zwycięstwo cieszy, jednak w kontekście nadchodzących trudnych meczów z najmocniejszymi ekipami naszej grupy trzeba stwierdzić ,że musimy poprawić jeszcze wiele elementów naszej gry. Miejmy nadzieję , że efektywnie przepracujemy nadchodzące dwa tygodnie i przystąpimy do tych meczów dobrze przygotowani i zmotywowani.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - Mickiewicz Romus Katowice 86: 71 ( 23:15, 23:25,15:12 , 25:19 )
Punkty zdobywali:B. Zubik 17(3x3), B.Józefowicz 17 (3x3), M.Lipiński 13, M.Sterenga 13, J.Gadomski 10, G.Kruk 6 (1x3), R.Cieśla 4 , R.Urlich 4 , Ł.Rozmus 2.
Mickiewicz : Moralewicz 18,Kosmowski 17, Zadęcki 13(1x3), Jaworski 6 ,Ademczyk 5(1x3), Kozieł 4 ,Wołk 3(1x3), Jagieła 3, Wosz 2.
Foto autor :Daniel Denys