Porażka w Gliwicach - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: sobota, 4.05.2024 | Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika

« powrótPorażka w Gliwicach

Porażka w Gliwicach

16.10.2011 0:06 - Admin Przegraną zakończył się mecz wyjazdowy z GTK Gliwice. Po pierwszej wyrównanej kwarcie, drugą nasz zespół wygrał. W trzeciej losy meczu odwróciła dobra dyspozycja rzutowa na dystansie i mocna fizyczna gra gospodarzy pod tablicami. Mimo prowadzenia gliwiczan losy meczu ważyły się do ostatnich minut ,kiedy to przewaga GTK oscylowała w granicach kilku pkt. Jednak na początku ostatniej minuty gliwiczanie utrzymali skuteczność w grze natomiast my przestaliśmy trafiać do kosza. Pozwoliło to gospodarzom wypracować 10 pkt przewagę i ostatnie kilkanaście sekund meczu były już tylko formalnością .
GTK Fluor Britam Gliwice - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 65:55(13:13, 9:15, 24:13, 19:14)
Punkty dla naszego zespołu zdobywali: Sterenga 15, Weiss 9, Gadomski 8, Zubik 6(1x3), Lipiński 5, Józefowicz 5 (1x3), Kruk 4, Radwański 3(1x3), Ulrich 0.
GTK Gliwice : Wróbel 18(3x3) , Nawrot 15 , Podulka 12 (2x3),Antoniak 7, Malona 3, Mazanek 3,Leszczyński 5, Soehrich 2, Szymański 1.