Niedziela bez zwycięstwa - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: niedziela, 5.05.2024 | Imieniny obchodzą: Irena, Waldemar, Iryda

« powrótNiedziela bez zwycięstwa

Niedziela bez zwycięstwa

06.11.2011 20:04 - Admin Niestety nie udało się wygrać naszej drużynie juniorów z WKS II Śląsk Wrocław. Przegrana 56-70 przekreśla marzenia o zajęciu minimum 4 miejsca i gry w górnej ósemce.Przed drużyną jeszcze wiele pracy, aby wygrywać z drużynami Śląska czy WKK. Zespołowi pozostaje walka o każde zwycięstwo i praca nad indywidualnym rozwojem.
Punkty zdobywali: Rozmus 17, Szukiełowicz 16, Poręba 6, Sieradzki 6, Jarosz 5, Perczyński 4, Gryglewicz 2, Dłuski, Różewicz, Pawlukiewicz.
O krok od zwycięstwa była drużyna młodzików. Przegrała tylko 72-75 z Gimbasketem Wrocław. Do przerwy nasi najmłodsi koszykarze przegrywali 50-27, ale ambitna postawa w drugiej połowie doprowadziła do remisu na 2 minuty przed końcem spotkania. Niestety końcówka należała do gości, którzy odskoczyli na 4 punkty. Po osobistych wykonywanych przez Piotrka Barnasia prowadzenie zmalało do 3 punktów. Była jeszcze okazja na doprowadzenie do remisu,ale rzut za trzy punkty Marcela Rączkowskiego równo z końcową syreną, był niestety niecelny.Bardzo dobre spotkanie rozegrał Marcel Rączkowski, który rzucił 32 punkty.
Punkty zdobywali: Rączkowski 32, Barnaś 14, Borowczyk 10, Czaplicki 7, Dawdo K. 3, Kubas 3, Stopa 3, Nowak, Występski, Matuszewicz, Skupień, Dawdo D.