Śląsk II Wrocław pokonany - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 25.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

« powrótŚląsk II Wrocław pokonany

Śląsk II Wrocław pokonany

04.11.2007 22:30 - Admin W wyjazdowym meczu nasi koszykarze pokonali rezerwy Śląska Wrocław 73-61. Mecz rozpoczęliśmy spokojnie wygrywając pierwszą kwartę 19-15 , w drugiej kwarcie nasza przewaga wzrosła do 14pkt. i wydawało się , że kolejne odsłony meczu są tylko formalnością . Niestety w trzeciej kwarcie pokazaliśmy się z dużo gorszej strony grając bardzo nieskutecznie ,słabo w obronie , bardzo indywidualnie, a czasami wręcz nonszalancko. Na efekty nie trzeba było długo czekać, gospodarze odrobili większość strat i zniwelowali naszą przewagę do trzech punktów.

W czwartej kwarcie zrobiło się jeszcze bardziej nerwowo ,gdyż Śląsk po dwóch celnych trójkach w 2 min. wyszedł na jednopunktowe prowadzenie 52-51 , ta sytuacja zmobilizowała naszych koszykarzy, którzy zaczeli grać skuteczniej doprowadzając w końcówce do 12 pkt. wygranej. Pierwsze swoje punkty w barwach naszej drużyny zdobył Mariusz Karwik ( 5 pkt.)
Mecz nie należał do najlepszych w naszym wykonaniu,ale słabsze spotkanie każdemu może się zdarzyć, ważne jest jednak zwycięstwo i za nie należy podziękować drużynie.
Śląsk II Wrocław - Doral Nysa Kłodzko 61-73 ( 15:19, 13:23 , 18:7, 15:24 )
Punkty zdobywali : Sterenga 30, Motyka 12,Weiss 11, Radwański 6(2x3), Grygiel 6 (1x30),Karwik 5,Sularczyk 3 .
Dla Śląska punkty zdobywali: Diduszko 22 (4x3) , Prostak 9, Latoś 9(1x3),Bochynkiewicz Ł. 8 (2x3),Blum 6(2x3),Bartnicki 5 Bochynkiewicz P. 2 .
W dziale seniorzy galeria kilka zdjęć z meczu.