Doral
Dziś jest: środa, 8.05.2024 | Imieniny obchodzą: Stanisław, Eryk, Liza

Kliknij aby powiększyć

Wygrana po dogrywce z AZS Opole

21.02.2009 22:39 Autor - Admin Po emocjonującym meczu z dogrywką nasz zespół odniósł najcenniejsze zwycięstwo w tym sezonie pokonując we własnej hali akademików z Opola.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - AZS Opole 92:84 (26:22, 12:21, 15:14, 22:15, 17:9)
Punkty dla naszego zespołu zdobywali: Kaczmarek 23(1), Jakóbczyk 19(1), Sterenga 18, Dźwilewski 11, Motyka 10, Lipiński 4, Stochmiałek 3, Radwański 2, Urlich 2, Bawolski 0.
Dla AZS Opole : Zarankiewicz 20(5), Szymański 14(1), Styła 12, Machynia 12(2), Pawlik 8, Pakosz 8(1), Kret 7(1), Nowak 3, Wojciechowski 0, Zubik 0.
W dziale seniorzy galeria zdjęcia z meczu autorstwa Daniela.
Pozostałe wyniki XX kolejki...» więcej informacji

Gramy z Opolem

16.02.2009 23:40 Autor - Admin W sobotę 21.02.09 w Kłodzku w halii OSiR ul. Sportowa1 o godz. 17.00 rozegramy mecz XX kolejki rozgrywek. Naszym przeciwnikiem będzie zajmujący na tym etapie rozgrywek trzecie miejsce , zespół AZS Politechnika Opolska. W pierwszej rundzie ulegliśmy opolanom 77-58.Czy uda się zrewanżować za tę przegraną przekonamy w najbliższy weekend. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.
Swoją obecnośc zapowiedziała ekipa Radia Opole, która przeprowadzi bezpośrednią relację z meczu.» więcej informacji

Wyniki XIX kolejki

15.02.2009 21:12 Autor - Admin W tej kolejce nie zobaczyliśmy na parkiecie naszych koszykarzy, gdyż przypadła nam planowa przerwa.Nasi ligowi rywale grali w rozegranych meczach padły następujące rozstrzygnięcia.

Przegrana z Częstochową

07.02.2009 18:03 Autor - Admin Mecz nie rozpoczął się dobrze dla naszego zespołu ,po pierwszej kwarcie przegrywaliśmy 18- 27.W drugiej części odrobilismy straty z nawiązką i schodziliśmy na przerwę prowadząc 3 pkt. 45-42.Po trzeciej kwarcie prowadziliśmy 66-58, ale ta zaliczka nie wystarczyła na ostateczne zwycięstwo.W czwartej kwarcie goście zagrali z dużą determinacja i skutecznością odnosząc zwycięstwo 90-86.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - Tytan Częstochowa 86-90
Punkty dla naszego zespołu zdobywali: Lipiński 8,Bawolski 2, Jakóbczyk 16(4),Stochmiałek 5(1), Sterenga 25(1),Dźwilewski 8(1),Kaczmarek 18(3), Urlich 4,
Dla Tytana:Sośniak 6,Kotlewski 21,Szynkiel 24(4),Karkoszka 13(3),Wojciechowski 14(1) ,Klocek 12.
Pozostałe wyniki XVIII kolejki:» więcej informacji

Gramy z Tytanem Częstochowa

05.02.2009 12:11 Autor - Admin Przed nami drugi mecz pod wodzą nowego trenera.Tym razem naszym rywalem będzie zepół Tytana Częstochowa. W pierwszej rundzie w meczu wyjazdowym wygraliśmy w dobrym stylu 89-76.Prowadzilismy od pierwszej kwarty i nie oddaliśmy prowadzenia do końca meczu , wyrózniającymi zawodnikami w tym spotkaniu byli Adrian Stochmiałek i Krzysiek Jakóbczyk. Jak będzie tym razem , proponujemy sprawdzić osobiście.Zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę 07.02.09 do Kłodzka na godz..17.00. (hala OSir ul.Sportowa 1.) » więcej informacji

Zapowiedź XVIII kolejki II ligi gr.B

04.02.2009 8:05 Autor - Admin W kolejce zapowiada się na kilka ciekawych pojedynków.W Szczecinie AZS zagra z Open Basket , który w ostatnim czasie prezentuje dobrą formę,W niedzielę Tarnovia podejmuje lidera Spójnie , zespół z Tarnowa Podgórnego będzie chciał udowodnić ,że ostatnie dwie porażki nie wpływają na jego pierwszoligowe aspiracje.Dla nas oczywiście najważniejszy będzie mecz w Kłodzku, bo w sobotę zagramy z Tytanem Częstochową.