Dziś jest: czwartek, 25.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

Życzenia Świąteczne

26.12.2008 9:47 Autor - Admin W oczekiwaniu na zbliżający się Nowy Rok,
pełni nadziei spoglądamy w przyszłość.
Przy tej okazji składam Państwu życzenia :
zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów.

Zawodnicy i Zarząd Klubu» więcej informacji

Zwycięstwo nad VB Siechnice

20.12.2008 21:01 Autor - Admin Przekonywujące zwycięstwo nad drużyną z Siechnic odnieśli nasi koszykarze.Zespół dominował pod koszami, wykazał dużo lepszą niż zwykle skuteczność na linii rzutów wolnych.Miejmy nadzieję ,że jest to symptom stabilizacji formy naszej drużyny.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - VB Leasing Siechnice: 92:65 [22-9,25-18,15-20,30-18]
Punkty dla naszego zespołu zdobywali: Motyka 25,Kaczmarek 16,Sterenga 16, Lipiński 15, Weiss 8,Ulrich 4,Radwański 3, Sularczyk 2, Bawolski 2, Stochmiałek 1,
Dla VB punktowali:Kuciemba 30,Cielma 4,Bartnicki 2, Kruczyński 7,Mielczarek 4,Oswald 12, Mańkowski 4,Kabat 2.
Pozostałe wyniki kolejki:
AZS Politechnika Opole - OSSM PZKosz Wrocław 83:50 (20:10, 19:19, 31:9, 13:12)
Tarnovia Tarnowo Podgórne - AZS Radex Szczecin 82:81 (19:24, 16:19, 16:10, 22:20,dogrywka 9:8)
MKKS Rybnik - Pogoń Prudnik 73:66(40:21)
Śląsk Wrocław - Open Basket Pleszew
Spójnia Stargard Szczeciński - AZS Politechnika Big Plus Poznań 80:36 (22:12, 16:5, 22:8, 20:11)
....» więcej informacji

XII kolejka rozgrywek.

17.12.2008 17:52 Autor - Admin Przed nami przedostatnia kolejka pierwszej rundy rozgrywek II ligi.W sobotę w Kłodzku rozegramy mecz z KK VB Leasing Siechnice.Drużyna z Siechnic należy do słabszych zespołów naszej grupy . Na tym etapie rozgrywek w dorobku ma jedną wygraną z OSSM PZKosz Wrocław .Najskuteczniejszym zawodnikiem VB Leasing w tym sezoinie jest Tomasz Wilas, który zdobywa śr. 15,9 pkt ( w 7 rozegranych meczach ) .
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - KK VB Leasing Siechnice -godz 17.00 hala OSiR w Kłodzku ul. Sportowa 1
Również 20.12.2008 w Kłodzku o godz.13.00 zespoł kadetów rozegra mecz WKK II Wrocław.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.
Zestawienie meczów kolejki..
» więcej informacji

Przegrane w Zgorzelcu

15.12.2008 8:50 Autor - Admin W niedzielę nasze zespoły nłodzieżowe gościły w Zgorzelcu.Młodzicy przegrali 112-55 .Punkty zdobywali:Kolonoko 16,Gryglewicz 14, Pyka 9, Rączkowski A.8,Kudła 6,Sieradzki 2.
W drugim meczu kadeci ( bez kontuzjowanych Misiaszka i Szymczyka ) ulegli po wyrównanym meczu Turowowi 61-71.Punktowali:Rogalewski 24, Zawadzki 15,Walasek 11,Data 5, Rozmus 4, Baranowski 2.» więcej informacji

Porażka ze Śląskiem

13.12.2008 23:17 Autor - Admin Nieoczekiwaną przegraną zakończył się dzisiejszy mecz we Wrocławiu.Choć drużyna Śląska wydawała się słabsza niż nasi ostatni przeciwnicy i tym razem zeszliśmy z parkietu pokonani. W pierwszej kwarcie od pierwszych minut nasz zespół dominował na boisku po celnych rzutach Motyki ,Stochmiałka i Kaczmarka prowadziliśmy 9:0 ,pierwsze punkty gospodarze zdobyli w 5 minucie gry. Kolejne akcje wykończone rzutami Stochmiałka i skutecznie grającego w tym fragmencie gry
Bawolskiego doprowadziły do stanu 19-8 dla nas na 1,5 min.przed końcem kwarty .Od tego momentu w tej części meczu punkty zdobywał tylko Śląsk.Druga kwarta była już bardzo wyrównana ,ale to za sprawą sędziów,którzy dość często podejmowali niekorzystne dla nas decyzje szczególnie w akcjach obronnych odgwizdując nam często faule. Na przerwę schodziliśmy z 2 pkt.przewagą.W trzeciej kwarcie pierwsze pkt. zdobył Kuśmierz ze Śląska, ale po czterech minutach to my po rzutach Kaczmarka ,Weisa i Dźwilewskiego prowadziliśmy 47-39, potem jednak nastąpiła kolejna fala nieprzychylnych nam decyzji sędziowskich .Ta sytuacja wpłynęłą destrukcyjnie na nasz zespół ,który przy dobrej obronie gospodarzy nie potrafił rozegrać skutecznego ataku przez prawie 5 minut.Choć przed kolejną przerwą udało nam się utrzymać 3 pkt. prowadzenie, nie było to dobrą prognozą przed ostatnią kwartą. Śląsk rozpoczął ją od od trzech skutecznych akcji zdobywając 8 pkt. i wychodząc po raz pierwszy w tym meczu na prowadzenie.W bardzo nerwowej końcówce udało nam się doprowadzić do remisu na minutę przed końcem, jednak kolejna akcja Kuśmierza dała ponownie prowadzenie gospodarzom Niewykorzystane rzuty wolne i nieskuteczne akcję w ataku zmusiły nas do przerywania akcji faulami , ale mino czterech niewykorzystanych rzutów wolnych przez Rutkowskiego i posiadaniu przez nas piłki w ostatnich sekundach nie udało się przechylić losów meczu na naszą korzyść.Trzeba dodać ,że niepośledni wpływ na ostateczny wyniku meczu mieli sędziowie ,którzy tendencyjnie prowadzili spotkanie sprzyjając wyraźnie gospodarzom.Faktem zapisanym w protokole jest to ,że sędziowie odgwizdali nam 25 fauli , a Sląskowi jedynie 12.Należy jednak przyznać, że w naszym zespole ponownie raziła nieskuteczność na linii rzutów wolnych ,a akcje prowadzone w ataku nie doprowadzały do uzyskania dobrej pozycji rzutowej ,często kończyły się wymuszonymi rzutami w ostatnich sekundach przysługującego czasu gry.
Śląsk Wrocław -Doral Zetkama Nysa Kłodzko 62:61(15:19, 20:18, 13:14, 14:10)
Punkty dla naszego zespołu: G.Kaczmarek 15 (3), Ł.Motyka 10, A.Stochmiałek 9, M.Weiss 8 (2), P.Bawolski 7 (1), M.Lipiński 6, S.Dźwilewski 4, M.Sterenga 2, C.Radwański 0, T.Sularczyk 0, R.Ulrich 0.
Dla Śląska punktowali : P.Bochenkiewicz 15 (2), M.Kuśmierz 16 (1), J.Zalewski 10 (1), D.Jacaszek 9 (1), J.Bartkowiak 4, J.Parzeński 3, M.Rutkowski 3 (1), P.Magdziarz 2, Ł.Malinowski 0, M.Kasiński 0.
Pozostałe wyniki XI kolejki..

Wygrana młodzików

13.12.2008 14:24 Autor - Admin W rozegranym dzisiaj meczu ligi młodzików nasza drużyna pokonała KK Starbol Bolesławiec 84-36 (19:8 ,32:8 ,16:7 ,17:13)

« poprzednia 1 2347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357387 388 następna »