Zawodnicy - ASK Doral Nysa Kłodzko
Polski Związek Koszykówki Kłodzko
BANER
Dziś jest: czwartek, 14.12.2017 | Imieniny obchodzą: Alfred, Izydor

Zawodnicy

Skład - sezon 2015/2016

Dodano: 06.11.2015 9:12
lp. nazwisko i imię zawodnika rok urodzenia
1 HAJŁASZ MATEUSZ 2009
2 MOROZIŃSKI JAKUB 2009
3 KUROWSKI TADEUSZ 2007
4 SPRINGER MAKSYMILIAN 2007
5 KEMBORA MATEUSZ 2007
6 GUSŁAWSKI SAMUEL 2006
7 PTASZYŃSKI ANTONI 2006
8 TKACZYK WIKTOR 2006
9 PLATA PATRYK 2006
10 ŁABOWICZ MARCEL 2006
11 DOMAŃSKI MACIEJ 2006
12 ŁAZAROWICZ PATRYK 2006
13 PROROK OLIWIER 2006
14 PROROK MAKSYMILAM 2006
15 PIESIAK SZYMON 2006
16 LECHOCIŃSKI MIKOŁAJ 2006
17 STOPIŃSKI ANTONI 2006
18 BERNECKI JAKUB 2005
19 DOMAŃSKI JAKUB 2005
20 RATAJ SZYMON 2005
21 TRYBUKIEWICZ BARTOSZ 2005
22 NOWAK NINA 2005
23 JONIEC MIRIAM 2005
24 MOROZIŃSKI BARTŁOMIEJ  2005
25 FRANKOWSKI SZYMON 2004
26 HANEK BARTOSZ 2004
27 JAKUBOWSKI BARTOSZ 2004
28 KRAMNIK KACPER 2004
29 KRUPIŃSKI KACPER 2004
30 KWIETNIEWSKI JAKUB 2004
31 LEWICKI ANTONI 2004
32 MIELNICKA ALEKSANDRA 2004
33 MROZEK SZYMON 2004
34 SROKA NICOLL 2004
35 ANISKIN MICHAŁ 2004
36 MADEJCZYK NICOLL 2004
37 MOROZIŃSKI MATEUSZ 2004
38 JEGIER NICOLL 2004
39 DRAHAIM KAMIL 2003
40 KMIEĆ MIKOŁAJ 2003
41 MICHALSKI JEREMI 2003
42 REGULIŃSKI DAMIAN 2003
43 WALA MACIEJ 2003
44 WŁODARCZYK MIKOŁAJ 2003
45 PLATA ANDRZEJ 2003
46 HOMA ALEKSANDRA 2003
47 BURNUS PATRYK 2003
48 BERNAŚ KACPER 2002
49 CIUPIDER OSKAR 2002
50 GĘBSKI SEBASTIAN 2002
51 OLEKSY KACPER 2002

Skład - sezon 2014/2015

 


lp.

nazwisko i imię zawodnika rok urodzenia
1 SPRINGER MAKSYMILIAN 2007
2 JAKIMISZYN KACPER 2007
3 KUROWSKI TADEUSZ 2007
4 GUSŁAWSKI SAMUEL 2006
5 PTASZYŃSKI ANTONI 2006
6 TKACZYK WIKTOR 2006
7 DOMAŃSKI JAKUB 2005
8 SKLIŃSKI RAFAŁ 2005
9 BERNECKI JAKUB 2005
10 BLACHETA PASCAL 2004
11 KUKUŁKA KRZYSZTOF 2004
12 JAKUBOWSKI BARTOSZ 2004
13 HANEK BARTOSZ 2004
14 LEWICKI ANTONI 2004
15 MIELNICKA ALEKSANDRA 2004
16 MROZEK SZYMON 2004
17 FRANKOWSKI SZYMON 2004
18 ZIELIŃSKI GRACJAN 2004
19 KWIETNIEWSKI JAKUB 2004
20 KRAMNIK KACPER 2004
21 REGULIŃSKI DAMIAN 2003
22 WŁODARCZYK MIKOŁAJ 2003
23 MICHALSKI JEREMI 2003
24 KMIEĆ MIKOŁAJ 2003
25 DRAHAIM KAMIL 2003

« poprzednia 1 2 następna »

Sonda

Wybierz najlepszego koszykarza naszej drużyny w I rundzie rozgrywek.