Przegrana juniorów na inaugurację - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 26.04.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

« powrótPrzegrana juniorów na inaugurację

Przegrana juniorów na inaugurację

24.09.2014 22:58 Od przegranej rozpoczęli ligowe rozgrywki juniorzy, ale pokazali charakter w konfrontacji z silniejszym fizycznie przeciwnikiem

To był mecz walki, oba zespołu sporo uwagi przykładały do obrony. Nasz zespół dobrze wszedł w mecz i to pozwoliło mu objąć prowadzenie po pierwszej kwarcie. W drugiej  goście zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Trzecia część meczu była wyrównana z lekką przewagą wałbrzyszan. Losy spotkania rozstrzygnęła ostatnia kwarta w której nasz zespół nie był w stanie utrzymać intensywności w grze , co pozwoliło Górnikowi odskoczyć i wypracować 16 pkt. wygraną.

MKS Nysa Kłodzko - Górnik Wałbrzych 54 :70 ( 17: 12, 16:21, 17:12, 4:17)

Punktowali : D. Dawdo 19, K.Dawdo 10, D.Krupiński 6, T.Włodarczyk 6 ,M.Rączkowski 4, J. Czaplicki 4, D.Skonieczny 3, M.Borowczyk 2.