Wczoraj ogłoszono terminarz, dla naszej drużyny przedstawia się następująco :
I ETAP
I Runda
23.09.2017 Zetkama Doral Nysa Kłodzko ? Sokół Łańcut godz. 17:00
30.09.2017 WKS Śląsk Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
07.10.2017 Zetkama Doral Nysa Kłodzko ? Enea Astoria Bydgoszcz 17:00
14.10.2017 Polfarmex Kutno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
18.10.2017 Pauza
21.10.2017 Zetkama Doral Nysa Kłodzko ? KK Warszawa godz.17:00
28.10.2017 Spójnia Stargard - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
04.11.2017 Zetkama Doral Nysa Kłodzko ? Noteć Inowrocław godz.17:00
08.11.2017 Siarka Tarnobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko (środa)
11.11.2017 Zetkama Doral Nysa Kłodzko ? Pogoń Prudnik godz.17:00
18.11.2017 Energa Kotwica Kołobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
25.11.2017 Zetkama Doral Nysa Kłodzko ? Biofarm Basket Poznan godz.17:00
02.12.2017 SKK Siedlce - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
06.12.2017 Zetkama Doral Nysa Kłodzko ? GKS Tychy godz.19:30 (środa)
09.12.2017 Jamalex Polonia 1912 Leszno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
16.12.2017 Zetkama Doral Nysa Kłodzko ? Elektrobud- Investment ZB Pruszków godz.17:00
23.12.2017 R 8 Basket AZS Politechnika Kraków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Runda rewanżowa
06.01.2018 Sokół Łańcut - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
13.01.2018 Zetkama Doral Nysa Kłodzko ? WKS Śląsk Wrocław godz.17:00
20.01.2018 Enea Astoria Bydgoszcz - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
27.01.2018 Zetkama Doral Nysa Kłodzko ? Polfarmex Kutno godz.17:00
31.01.2018 Pauza
03.02.2018 KK Warszawa - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
10.02.2018 Zetkama Doral Nysa Kłodzko ? Spójnia Stargard godz.17:00
17.02.2018 Noteć Inowrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
21.02.2018 Zetkama Doral Nysa Kłodzko ? Siarka Tarnobrzeg godz.19:30(środa)
24.02.2018 Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
03.02.2018 Zetkama Doral Nysa Kłodzko ? Energa Kotwica Kołobrzeg godz.17:00
10.03.2018 Biofarm Basket Poznań - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
17.03.2018 Zetkama Doral Nysa Kłodzko - SKK Siedlce godz.17:00
21.03.2018 GKS Tychy - Zetkama Doral Nysa Kłodzko (środa)
24.03.2018 Zetkama Doral Nysa Kłodzko ? Jamalex Polonia 1912 Leszno godz.17:00
31.03.2018 Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
08.04.2018 Zetkama Doral Nysa Kłodzko ? R8 Basket AZS Politechnika Kraków (niedziela) godz.17:00
II Etap
Gospodarz dwóch rozpoczynających rywalizację meczów wyłoniony zostanie na podstawie miejsca w tabeli końcowej na zakończenie I etapu rozgrywek.
I runda( do 3 zwycięstw- play off lub play out)
14.04.2018 I mecz ( sobota )
15.04.2018 II mecz (niedziela)
21.04.2018 III mecz (sobota)
22.04.2018 IV mecz ( niedziela)
25.04.2018 V mecz (środa)
II runda ( do 3 wygranych - play off ? półfinał)
28.04.2018 I mecz ( sobota )
29.04.2018 II mecz (niedziela)
05.05.2018 III mecz (sobota)
06.04.2018 IV mecz ( niedziela)
09.04.2018 V mecz (środa)
III runda ( do 3 wygranych - play off ? finał)
12.05.2018 I mecz ( sobota )
13.05.2018 II mecz (niedziela)
19.05.2018 III mecz (sobota)
20.05.2018 IV mecz ( niedziela)
23.05.2018 V mecz (środa)
Prawo gry w ekstraklasie uzyska drużyna wygrywająca finałową rozgrywkę play-off , mistrz I ligi sezonu 2017/18.
Po drugim etapie gier zespoły z miejsc 9 i 10 kończą rozgrywki. Poznamy również bezpośdredniego spadkowicza drużynę, która zajmie 17 miejsce. W rozgrywce play out o utrzymanie udział wezmą ekipy z miejsc 11 - 16. Przegrani w tej rywalizacji opuszczą I ligą.