Wyrównanie po drugim dniu rywalizacji. - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: środa, 8.05.2024 | Imieniny obchodzą: Stanisław, Eryk, Liza

Wiadomości

« powrótWyrównanie po drugim dniu rywalizacji.

Wyrównanie po drugim dniu rywalizacji.

15.04.2018 22:54 Pogoń Prudnik wyrównała rywalizację o pozostanie na zapleczu ekstraklasy. W drugim meczu rozgrywki ulegliśmy prudniczanom 77 :54

Na  porażkę w drugim meczu w Prudniku głównie wpływ miała wysoko przegrana I kwarta. Gospodarze zdecydowanie lepiej weszli w mecz, zwyciężając otwarcie rywalizacji 27 : 10. Nasz zespół miał spory problem ze sforsowaniem defensywy gospodarzy, brakowało skuteczności . Prudniczanie skorzystali z wypracowanej przewagi i skoncentrowali się na jej obronie, której tego dnia nasza ofensywa nie była w stanie sforsować.

Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 77 : 54 (27:10, 17:18, 18:13, 15:13)

Punktowali: Jodłowski 13, Rutkowski 12(2x3), Stępień 7(1x3), Kasiński 6(2x3), Kulon 6, Malona 6, Kowalski 2, Wojciechowski 2, Sanny 0, Kliniewski 0, Lipiński 0.

Pogoń: Krawczyk 11(1x3), Malitka 11(3x3), Prostak 11(1x3), Strzelecki 10, Nowerski 9, Mordzak 8, Nowakowski 8(1x3), Bogdanowicz 6(1x3), Krawiec 2, Czyżewski 1, Garwol 0, Kukułka 0.

Teraz rywalizacja przenosi się do Kłodzka, gdzie w najbliższą sobotę i niedzielę , zostaną rozgrane mecze nr.4 i 5. Gorące podziekowania dla naszych wspaniałych kibiców za doping do ostatnich minut meczu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni.

W pozostałych meczach play out goście zrewanżowali się gospodarzom za przegrane w pierwszym meczu. Stan rywalizacji 1 : 1.

2 mecz
  Energa Kotwica Kołobrzeg  66  : 72  KK Warszawa  14.04.2018 20:00
  Siarka Tarnobrzeg  65  : 88  SKK Siedlce  15.04.2018 19:30

W walce o półfinał drugie mecze wygrały Spójnia i Sokół i brakuje im jednej wygranej to awansu.

2 mecz
  Jamalex Polonia 1912 Leszno  60  : 71  Elektrobud-Investment ZB Pruszków  15.04.2018 16:00
  R8 Basket AZS Politechnika Kraków  90  : 94  GKS Tychy  15.04.2018 17:00
  Sokół Łańcut  71  : 65  Polfarmex Kutno  15.04.2018 17:30
  Spójnia Stargard  77  : 70  Biofarm Basket Poznań  15.04.2018 18:00