Dziś jest: piątek, 19.04.2024 | Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

Wiadomości

« powrótGKS ponownie lepszy

GKS ponownie lepszy

10.01.2021 10:08 Przegrywamy noworoczny mecz w Kłodzku z GKS-em Tychy 68 : 87 .

Nasi koszykarze dobrze rozpoczęli spotkanie, po kilku minutach gry prowadzili 8 : 0. Goście zaczęli punktować dopiero w czwartej minucie, a prowadzenie po naszej stronie utrzymywało się do ostatnich 2 min.. Końcówka należała do GKS-u, w wyniku naszej  słabszej postawie w obronie i skuteczności na dystansie.  Druga kwarta zdecydowanie należała do przyjezdnych, którzy odjechali nam w końcówce wychodząc na 20 pkt. prowadzenie. Po dużej przerwie GKS kontrolował przebieg spotkania, nasz zespół miał nadal problemy z defensywą i ze skutecznością. W ostatniej kwarcie trenerzy obu ekip skonfrontowali za sobą zmienników i w tym elemencie lepszy okazał się nasz zespół wyrywając tę część 5 pkt.. Nie zmieniło to losów meczu, a goście wywieźli z Kłodzka kolejne zwycięstwo.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy 68:87 (16:21, 12:27, 19:23, 21:16)

Punktowali : Nowakowski 19 (2x3), Wojciechowski 13, Krajniewski 9 (3x3), Dawdo 8, Weiss 6, Jeziorowski 4, Kowalski 4, Szymański 3, Bernecki 2, Rogalewski 0.

GKS: Śpica 16, Trubacz 15, Karpacz 11, Kędel 11, Woroniecki 10, Stryjewski 9, Wrona 8, Grochowski 3, Wspaniały 2, Ziaja 2, Jakacki 0, Mąkowski 0.

Pozostałe wyniki 17 kolejki :

Decka Pelplin - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk   09.01.2021 17:00 83:82
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska   09.01.2021 17:00 69:59
Pogoń Prudnik - KS Księżak Łowicz   09.01.2021 17:30 85:97
Dziki Warszawa - WKK Wrocław   09.01.2021 18:00 86:73
Energa Kotwica Kołobrzeg - TS Wisła Chemart Kraków   09.01.2021 18:00 86:84
Miasto Szkła Krosno - Elektrobud-Investment ZB Pruszków   10.01.2021 17:00 73:80
Rawlplug Sokół Łańcut - TBS Śląsk II Wrocław   10.01.2021 17:30 87:80