Kościan pokonany - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 25.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

« powrótKościan pokonany

Kościan pokonany

07.11.2021 12:00 Drugą wygraną z rzędu zanotowali nasi koszykarze, tym razem okazali się lepsi w konfrontacji z Obrą Kościan wygrywając 74 : 71.

Spotkanie miało podobny przebieg do kilku poprzednich, nasz zespół dobrze sobie radził w pierwszej połowie w drugiej lepiej prezentowali się rywale. Na zakończenie III kwarty przejezdni wyszli na 1 pkt. prowadzenie. Końcowy fragment IV kwarty był bardzo dramatyczny, prowadzenie zmieniało się kilkakrotnie jednak, więcej opanowania było w naszych szeregach i to nam przypadło zwycięstwo.

Kolejna wygrana i to we własnej hali z pewnością ucieszyła wszystkich sympatyków kłodzkiej koszykówki.

Zetkama La Nonna Doral Nysa - BC Obra Kościan 74 : 71 ( 22 : 19, 22 : 18, 17 : 25, 13 : 9 )

Punktowali : Wojciechowski 15 ( 2x3 ), Weiss 14, Kaczuga 13, Zenner 11 ( 2x3 ), Makarczuk 9 (1x3), Kurowski 6 ( 2x3 ), Szymański 6,