Dziś jest: sobota, 21.09.2024 | Imieniny obchodzą: Hipolit, Mateusz, Daria

Wiadomości

« powrótWyjeżdżamy do Ostrowa

Wyjeżdżamy do Ostrowa

02.02.2012 21:39 - Admin W ramach piątej kolejki rundy rewanżowej zagramy z pretendentem do awansu , obecnie trzecią ekipą ligi BM Węgiel Stalą Ostrów Wlk. W pierwszej rundzie ulegliśmy ostrowianom 13 pkt. , w pamięci z tamtego meczu pozostaje znakomita w naszym wydaniu I kwarta. O rewanż w Ostrowie będzie niezwykle trudno. Stal w tym sezonie nie uległą jeszcze nikomu na swoim parkiecie , a smak goryczy przegranej w Ostrowie poznał m.in.lider rozgrywek Śląsk Wrocław .Jednak ,że Stali zdarzają się również i przegrane choć na wyjeździe pokazały drużyny z Wrocławia, Prudnika , Skierniewic i Chorzowa. "Ku pokrzepieniu serc" warto sięgnąć pamięcią do naszego zeszłorocznego występu w Ostrowie gdzie po niezwykle udanej pierwszej połowie ostatecznie wygraliśmy 7 pkt. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 4.02.2012 początek godz.18.30.