Doral
Dziś jest: sobota, 27.07.2024 | Imieniny obchodzą: Julia, Natalia, Aureliusz

Kliknij aby powiększyć

Wyjazd do Wrocławia

11.12.2008 9:34 Autor - Admin Przed nami XI kolejka rozgrywek.Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Śląska Wrocław.
Zapowiada się ciekawy mecz , nasze drużyny sąsiaduję ze sobą w tabeli.Po ostatnim przegranym ,ale dobrym meczu, nasz zespół będzie starał się przerwać złą passę i wywalczyć 2 pkt.
AZS Radex Szczecin - VB Leasing Siechnice

Nasi młodzicy równiez w sobotę tylko, że w Kłodzku o godz..13.00 zagraja z KK Starbol Bolesławiec.» więcej informacji

Kłodzko wygrywa III Mikołakowy Turniej Koszykówki Kadetów

07.12.2008 21:05 Autor - Admin Drużyna Doral Zetkama Nysa Kłodzko zastała zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju w Kłodzku.
W finale pokonała po stojącym na dobrym poziomie meczu Górnika Wałbrzych 50-58.
Trzecie miejsce zajełą drużyna WSK Śląsk Wrocław ,która po zaciętym spotkaniu zwyciężyła Sudety Jelenia Góra 47-43 .Najwszechstronniejszym zawodnikiem uznano Mateusza Zawadzkiego ( Kłodzko), a najskuteczniejszym został Paweł Maryniak (Wałbrzych).zdobywca 48 pkt(2 mecze), przed Mikołajem Grochowskim (Jelenia Góra ) pkt.46(2) i Maciejem Czornijem ( Jelenia Góra) 44pkt(2).
Wyniki poszczególnych spotkań (półfinały):
Sudety Jelenia Góra -Górnik Wałbrzych 83-107 (15:27,20:20,31:30,17:28)
Doral Zetkama Nysa Kłodzko- WKS Śląsk Wrocław 45-33 (11:9,19:4,9:6,6:14)
Mecz o 3 miejsce:
WKS Śląsk Wrocław -Sudety Jelenia Góra 44- 47 (10:7,8:13,14:16,12:11)
Finał :
Doral Nysa Kłodzko- Górnik Wałbrzych 58-50 (12:9,19:12,12:13,15:16)
Punkty dla Kłodzka zdobywali :Zawadzki 12,Rozmus 14,Misiszek 11,Data 6,Walasek 15.
Dla Górnika: Lewandowski 3, Kołokowski 4,Gryncewicz 4,Dudka 1,Murzacz 13,Działoszyński 1,Martyniak 21, Pabibiał 3.
Gorące podziekowania dla sponsorów : E.Leclerc Kłodzko,OSIR Kłodzko,Sklepowi Plusa Pl. Jagiełły, Firmie Doral , Sarna Sport,Hurtowni Smyk,Restauracji Pub Pod Młynem,Coca coli ,Resturacji Pizzerii Ricardo,producentom Wody Polanica Zdrój.» więcej informacji

Szczęście nie dopisało .

06.12.2008 21:51 Autor - Admin Mają czego żałować ci ,którzy nie przyszli dzisiaj na mecz. Po bardzo zaciętym spotkaniu ulegliśmy faworyzowanemu AZS Szczecin 80-82.W pierwszej części gry szczecinianie grali swoją koszykówkę opartą na mocnej grze podkoszowej i wysokiej skuteczności na obwodzie ,my odpowiadaliśmy składnymi akcjami ,ale nie udało się utrzymywać pełnej skuteczności przez co na zakończenie tej części gry przegrywaliśmy 16-21.W drugiej kwarcie zaczeliśmy grać bardziej agresywnie i konsekwentnie w obronie , mocno naciskani rywale choć trafiali z bardzo trudnych pozycji pozwolili nam się zbliżyć na koniec tej części meczu na trzy punkty.Cały zespół pracował bardzo ciężko, Bardzo skuteczną zmianę naszemu jedynemu młodzieżowcowi na boisku M.Lipińskiemu dał P.Bawolski ( prosto po kontuzji) w ciągu kilku minut zdobywając w sumie 5 pkt.Po przerwie goście odpoczeli i z nowymi siłami zaczeli budować przewagę ,skuteczne rzuty za trzy z obrońcą dochodziły celu ,walka pod tablicami dawała więcej szczecinianom.Ostatnia odsłona meczu zdecydowanie należała do nas wtedy to my mieliśmy więcej z gry ,goście mocno naciskani zaczeli tracić piłki, a my z kontrataków zdobywać punkty .Walka rozgorzała na dobre na trzy minuty przed końcem kiedy to zbliżyliśmy się do rywali na 2 pkt.Graliśmy z nieprawdopodobnym poświęceniem ,były akcje kiedy to nawet naraz trzech naszych zawodników walczyło o piłkę w "parterze ".Na ostatecznym wyniku meczu i jego zakończeniu na tym etapie wpływ miała decyzja sędziów oceniająca przerwanie naszej akcji w kontrataku po przechwycie na 7,4 sek, do końca meczu ,jako zwykły faul .Zdaniem wielu kwalifikował się on do oceny jako faul niegodny sportowca , a za taki przysługują rzuty wolne i piłka do wznowienia. To mogło zmienić wynik spotkania.
Mimo przegranej całemu zespołowi należą się wielkie podziękowania za grą .Nasi zawodnicy pokazali,że mają serce do walki na boisku i z takim zaangażowaniem w grze wkrótce sięgną po wygrane.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - AZS Radex Szczecin: 80:82 {16-21,20-18,19-27,25-16}
Punkty dla naszego zespołu zdobywali:Kaczmarek 16, Dżwilewski 13,Radwański 9(1x3), Stochmiełek 9,Motyka 8,Weiss 7(1), Lipiński 7(1),Bawolski 5,Sularczyk 4, Ulrich 2.
Dla AZS Szczecin punktowali: Biela 30(3),Maciej Majcherek 18(3), Pytyś 14,Karaś 7(1),Sudowski 5,Kwietniewski 4, Podgalski 4.
Zdjęcie autorstwa Daniela.
Pozostałe wyniki X kolejki:....» więcej informacji

Mikołajkowa kolejka koszykarskich rozgrywek.

06.12.2008 7:44 Autor - Admin W nadchodząca sobotę w ramach X kolejki II ligi rozegramy mecz z AZS Radex Szczecin.Akademicy w tym sezonie jak i w poprzednich stanowią ścisłą czołówkę naszej grupy. Zapowiada się bardzo interesujące spotkanie. Nasi koszykarze po niezbyt udanych występach z pewnością będą chcieli się zrehabilitować i pokazać grę na dobrym poziomie. AZS Szczecin po ostatnim bardzo przekonywującym wyjazdowym zwycięstwie nad Pogonią Prudnik będzie jednak faworytem meczu.
W związku z tym ,że sobotę przypada Św. Mikołaj zarząd sekcji wraz z naszymi sponsorami przygotował dla kibiców wiele ciekawych konkursów z cennymi nagrodami .Wszystkich sympatyków koszykówki wraz ze swoimi pociechami zapraszamy na mecz.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko- AZS Radex Szczecin godz.17.00 Kłodzko hala OSiR ul. Sportowa 1
W sobotę swoją kolejkę ligową rozegrali kadeci. Rywalem naszego zespołu była ekipa z WKK Wrocław.Nasza drużyna zwyciężyłąa 93-55.
W galerii kadeci zdjęcia autorstwa Danielo.
» więcej informacji

III Mikołajkowy Turniej Koszykówki

02.12.2008 16:50 Autor - Admin Już po raz trzeci w Kłodzku zostanie rozegrany Mikołajkowy Turniej Koszykówki w kategorii wiekowej : kadeci.Udział w zawodach zapowiedziały drużyny z dolnegośląska : Górnik Wałbrzych, Sudety Jelenia Góra , Śląsk Wrocław i oczywiścia gospodarze z Kłodzka.
Impreza rozpocznie się w niedzielę 7.12.2008 o godz.10.00 w hali OSiR w Kłodzku.
Przewidziano rozegranie czterech meczów. Zawodnicy i kibice podczas wielogodzinnej imprezy sportowej będą mogli wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy...........

Młodzicy wygrywają z Chromikiem

30.11.2008 8:51 Autor - Admin W niedzielę rozegrano mecz dolnośląskiej ligi młodzików pomiędzy naszą drużyna a Chromikiem Żary.Ten tydzień z pewnością można uznać za bardzo udany bo po kolejną wygraną sięgnął na zespół.
Po dobrej grze w ataku i poprawnej obronie pokonaliśmy Chromika Żary 95-32.
Punkty zdobywali: Armin Rączkowski 22,Gryglewicz 6, Marcel Rączkowski 6,Sieradzki 8,Pachołek 4,Kolonko 21,Pietruszkiewicz 20, Chaja 2,Kudła 4,Pajączkowski 2.» więcej informacji

« poprzednia 1 2348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358387 388 następna »