Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 25.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

Kliknij aby powiększyć

Wygrana z OSSM Wrocław

15.10.2008 21:01 Autor - Admin W rozegrany dzisiaj meczu odnieśliśmy bardzo przekonywujące zwycięstwo nad OSSM Wrocław 115: 58 (32-14,31-11,32-18,20-15).Nasza drużyna dominowała na boisku niepodzielnie ,uzyskała ponad 66% skuteczność w rzutach za 2 i 45% za 3.
Dla naszego zespołu punkty zdobywali:Lipiński 15(1x3),Jakóbczyk 12(2x3),Stochmiałek 16(1x3),Radwański 12(4x3),Dźwilewski 15(1x3),Kaczmarek 15,Wyrwas 8,Ulrich 8,Bawolski 14,
Dla OSSM:Kurzawa 12(1),Dylik 5(1),Chrobok 2,Leszczyński 17(1),Maciołek 4,Kubik 8,Szablewski 2,Cichoń 8.
W galerii seniorzy zdjęcia z meczu» więcej informacji

Nici z rewanżu

11.10.2008 23:48 Autor - Admin O przegranej w Rybniku zadecydowała słaba w naszym wykonaniu pierwsza połowa meczu przegrana 29-40,okraszona naszymi 15 stratami. Po przerwie zmobilizowany zespół odmienił swoje oblicze , zaczął walczyć i odrobił znaczną część strat .W czwartej kwarcie oba zespoły grały nerwowo nie wykorzystując dogodnych sytuacji do zdobycia punktów.W końcówce prowadzenie przechodziło z jednej strony na drugą . Decydujące o losach meczu wydarzenia rozpoczęły się na 14 sek przed końcem ,kiedy to po faulu taktycznym K.Jakóbczyka rybniczanie rozegrali akcję kończąc ją skutecznym rzutem Marczyka na 0,5 sek przed końcem spotkania.Rozpaczliwy rzut M. Lipińskiego z połowy boiska nie trafił do kosza i gospodarze po raz piąty z rzędu mogli się cieszyć ze zwycięstwa nad nami.
MKKS Rybnik - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 62-60(21:15,19:14,6:15,16:16)
Punkty dla naszego zespołu zdobywali:Dźwilewski 15,Kaczmarek 12,Jakóbczyk 12,Stochmiałek 10,Lipiński 4,Radwański 3,Ulrich 2, Wyrwas 2,
Dla MKKS Rybnik: Ochotek 15,Grabiec 11,Marczyk 11,Rduch 9,Białdyga 8,Wziętek 6, Anduła 2.
W dziale galeria seniorzy kilka zdjęć z meczu
Pozostałe wyniki III kolejki:...» więcej informacji

Problemy zdrowotne

11.10.2008 11:12 Autor - Admin W dzisiejszym meczu w Rybniku nie zagra Michał Weiss. Zawodnik ma problemy ze ścięgnem Achillesa.Przerwa w treningach potrwa około 3 tygodni.Pod znakiem zapytania stoi występ Tomasza Sularczyka , który uskarża sie na dokuczliwe bóle pleców. W zespole zabraknie również Piotra Bawolskiego, który ze względów osobistych nie może wziać udziału w dzisiejszych zawodach.
» więcej informacji

Okazja do rewanżu

08.10.2008 6:36 Autor - Admin W nadchodzącą sobotę nasi seniorzy wyjeżdżają do Rybnika na mecz 3 kolejki . W hali ZSE o godz.18.00 rozegrają mecz z MKKS . Rybniczanie po spadku z I ligi nie mają już w swoich szeregach Frankowskiego(przeszedł do Big Star Tych) i Kukuczki (obecnie ŁKS Łódź)l,ze starego składu z którym mieliśmy okazję walczyć przed dwoma sezonami pozostali Grabiec, Ochotek i Rduch. Ostatni mecz z MKKS Rybnik rozegraliśmy w sezonie 06/07 ulegając na wyjeździe 102-79.W tegorocznych rozgrywkach MKKS gra ze zmiennym szczęściem .W pierwszym meczu zwyciężył w Siechnicach różnicą 4 punktów, w drugim zaprezentował się dużo gorzej przegrywająć na wyjeździ z Tarnovią 106-65.
Naszym koszykarzom życzymy udanego rewanżu w Rybniku .» więcej informacji

Rozgrywki młodzieżowe

07.10.2008 17:13 Autor - Admin W dolnośląskiej lidze kadetów grając w sobotę w Zielonej Górze ulegliśmy Zastalowi II 60:86.Punkty zdobywali Walasek 30, Misiaszek 12,Zawadzki 8, Szymczyk 7, Rozmus 2 . Młodzicy przegrali w Kłodzku w niedzielę z Turowem Zgorzelec 45-132.» więcej informacji

Przegrana i co dalej ?

04.10.2008 21:40 Autor - Admin Nie najlepiej zaprezentowali się nasi koszykarze w dzisiejszym spotkaniu.Przed własną publicznością ulegliśmy zdecydowanie, składniej grającym Wielkopolanom 83-91.Początek meczu należał do nas lecz już w drugiej kwarcie AZS przejął inicjatywę i schodził na przerwę z czteropunktową przewagą.Trzecia kwarta ponownie zaważyła na losach meczu,goście grali konsekwentnie , odpowiadając szybkimi kontrami na nasze nieudane akcje.W czwartej kwarcie nasza gra nie była wiele lepsza ,udało się tylko zniwelować przewagę po akcjach w ostatnich sekundach meczu do 8 punktów.Po przebudowie,zespół czeka jeszcze dużo pracy ,aby tworzył monolit i był w stanie wygrywać.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - AZS Politechnika Poznań 83:91 (27:23, 17:25, 22:32, 17:11)
Punkty zdobywali:
Doral Zetkama Nysa : Urlich 15,Bawolski 10, Jakóbczyk 13,Kaczmarek 12, Stochmiałek 13,Weiss 5, Radwański 4, Dźwilewski 7, , Sularczyk 4, Obrzut 0,
AZS Politechnika: Gołdziński 12, Kawałek 11, Kaźwiecki 0, Kaczor 13, Janiel 2, Szydłowski 12, Sobkowiak 12, Głowacki 2, Budnikowski 0, Stankiewicz 27