BANER
Dziś jest: piątek, 29.03.2024 | Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Kliknij aby powiększyć

Czwórka do play off wyłoniona i walkower VB Leasing Siechnice

15.03.2008 20:48 Autor - Admin Decyzją WGiD PZKOSZ zweryfikono nierozegrany mecz VB Leasing Siechnice - Doral Nysa Kłodzko na 0:20 dla naszej drużyny.
Ostatnia XXVI kolejka rozgrywek naszej grupy ustaliła skład zespółów ,które będą walczyły o awans do I ligi.Obok drużyn z Jeleniej Góry i Szczecina do następnej fazy gier awansowały : AZS Opole i Pogoń Prudnik.
Wyniki ostatniej kolejki:
UKKS 2000 Leszno - Open Basket Pleszew 70:68 (14:16, 17:21, 14:18, 25:13)
Sudety Jelenia Góra - AZS Radex Szczecin 69:83 (13:25, 16:16, 18:28, 22:14)
AZS Politechnika Opole - MKKS Zabrze 71:59 (13:12, 16:12, 24:20, 18:15)
Pogoń Prudnik - Śląsk II Wrocław 74:50 (20:12, 19:14, 20:5, 15:19)
Spójnia Stargard Szczeciński - Olimpia Legnica 20: 0
AZS Poznań - AZS Kalisz 68:72 (17:24, 12:13, 19:13, 20:22)» więcej informacji

Rozgrywki młodzieżowe

14.03.2008 15:44 Autor - Admin Dwa mecze na własnej hali rozegrają drużyny młodzieżowe. W sobotę o godz.14 kadeci podejmować będą drużynę Górnika Wałbrzych , juniorzy w niedzielę o tej samej porze zagrają z MKS Basket Chrobry Głogów. Wszystkich kibiców zapraszamy.
W rozegranym meczu kadeci zwyciężyli Górnik Wałbrzych 76-56( kw I 24-9, II 17-13, III 14-15 i IV 21-19). Punkty dla naszej drużyny zdobywali : Rozmus Łukasz 2,Buja Piotr 2, Misiaszek Marceli 5, Data Kacper 9 (1x za 3pkt), Walasek Łukasz 21, Katana Jakub 20 (2x za 3pkt), Kozik Mateusz 17 (1x za 3pkt)
Dla Górnika punktowali : Lewandowski Jakub 5, Maryniak Paweł 7, Dudtka Mateusz 7, Krywa Tomasz 29 (1x za 3pkt), Murzacz Hubert 2, Kołkowski Tomasz 2, Pawlikowski Oskar 4.
W galerii kadeci kilka fotek.
W drugim weekendowym meczu juniorzy przegrali z Basketem Głogów 66-78.» więcej informacji

Czy dojdzie do meczu z VB Leasing Siechnice ?

14.03.2008 10:50 Autor - Admin Ostatni mecz sezonu Doralu Nysy Kłodzko z VB Lesasing Siechnice na pewno nie odbędzie się w najbliższą sobotę.Pod dużym znakiem zapytania stoi w ogóle możliwość rozegrania tego spotkania. Władze klubu z Siechnic zwróciły się z prośbą do PZKOSZ o zmianę terminu, ale jak wynika ze wstępnych informacji Wydział Gier i Dyscypliny nie przychyli się do tej prośby. Oficjalny komunikat zostanie przesłany do klubu w poniedziałek. Konsekwencją nie rozegrania spotkania będzie weryfikacja wyniku jako walkower dla naszej drużyny. » więcej informacji

Zapraszamy do udziału w sondzie "Najlepszy zawodnik sezonu 2007/08"

11.03.2008 11:44 Autor - Admin Zapraszamy Państwa do udziału w wyborach najlepszego zawodnika sezonu 2007/2008 .Na stronie jest umieszczona sonda której wyniki będą miały duży wpływ na ustalenia laureata.W latach poprzednich zwycięzcami plebiscytów byli: Michał Weis (2006) i Krzysztof Jakóbczyk (2007). Nagroda zostanie wręczona 30.03.2008 podczas Turnieju Sponsorów Kłodzkiej Koszykówki .» więcej informacji

Porażka z AZS Opole

09.03.2008 21:20 Autor - Admin Nie udało się wygrać ostatniego meczu sezonu przed własną publicznością.Mecz rozpoczęliśmy od wygranej I kwarty choć nie przyszło to naszej drużynie łatwo , bo w 5 min. goście prowadzili już 15:5 , ale agresywna gra w obronie i liczne błędy gości pozwoliły nam dogonić opolan i wyjść na prowadzenie 19:15. Sytuacja w II kw. zmieniła się diametrialnie i w tej części gry to my b.często gubiliśmy piłkę AZS zdołał odrobić straty i wyjść na 6 punktowe prowadzenie.Po przerwie próbowaliśmy przyśpieszyć grę jednak niedokładność w w naszych poczynaniach powodowała łatwe wyprowadzanie kontr przez opolan co w konsekwencji spowodowało zdecydowane wygranie tej kwarty przez gości 15:29.W czwartej kwarcie mimo prób i kilkakrotnego zbliżanie się wynikiem do... » więcej informacji

Wyniki XXV kolejki i .....

09.03.2008 8:27 Autor - Admin Dobra wiadomość - kadeci we wczorajszym meczu pokonali UKS Mniszek Boguszów Gorce 75-64( 11:8, 18:15,23:27,23:14 ) !!!
W rozegranych spotkaniach II ligi gr.B na uwagę zasługuje wynik meczu Śląska Wrocław z UKKS 2000 Leszno mający duży wpływ na to, kto pozostanie w rozgrywkach na następny sezon. Wrocławianie wzmocnieni Chanasem i Diduszką pokonali osłabione brakiem Nowickiego Leszno.....