Wyniki - ASK Doral Nysa Kłodzko
Polski Związek Koszykówki Kłodzko
Baner Zetkama
Dziś jest: wtorek, 22.08.2017 | Imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz

Wyniki

Wyniki - sezon 2016/2017

Dodano: 25.10.2016 9:17 Autor - Konrad Tkaczyk

MKS Nysa I Kłodzko - grupa 2004 i młodsi:

Turniej I - Zgorzelec - 15.10.2016

PGE Turów I Zgorzelec - MKS Nysa I Kłodzko   33 : 21 (6:3, 7:7, 8:9, 12:2)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kwietniewski Jakub 5, Mielnicka Aleksandra 4, Kurowski Tadeusz 3, Tkaczyk Wiktor 2, Gusławski Samuel 2, Domański Jakub 2, Kramnik Kacper 2, Frankowski Szymon 1

 

Stowarzyszenie Górnik I Wałbrzych - MKS Nysa I Kłodzko   51 : 23 (12:2,11:12,15:4,13:5)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli:  Mielnicka Aleksandra 8, Krupiński Kacper 4, Gusławski Samuel 3, Kurowski Tadeusz 2, Tkaczyk Wiktor 2, Domański Jakub 2, Frankowski Szymon 2

 

Turniej II - Kobierzyce - 19.11.2016

Basket Kobierzyce – MKS Nysa I Kłodzko  15 : 31 (4:6,2:8,5:7,4:10)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Mielnicka Aleksandra 8,Frankowski Szymon6, Kramnik Kacper 4, Kwietniewski Jakub 4, Gusławski Samuel 3,Tkaczyk Wiktor2, Domański Jakub 2, Krupiński Kacper 2


SMK Lubin - MKS Nysa I Kłodzko   5 : 43 (16:0,4:0,7:2,14:3)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 11, Kramnik Kacper 8,Frankowski Szymon8, Mielnicka Aleksandra 6, Kwietniewski Jakub 5, Domański Jakub 3,Jakubowski Bartosz 2

 

Turniej III - Szczawno-Zdrój - 17.12.2016

MKS I Szczawno Zdrój - MKS Nysa I Kłodzko   29 : 51 (2:22,7:8,10:12,10:9)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kramnik Kacper 10, Mielnicka Aleksandra 10, Bernecki Jakub 6, Hanek Bartosz 6, Tkaczyk Wiktor 4, Domański Jakub 4, Frankowski Szymon 4, Kwietniewski Jakub 4, Gusławski Samuel 3

 

SKM Zastal Zielona Góra - MKS Nysa I Kłodzko   63 : 26 (16:5,10:9,25:0,12:12)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Domański Jakub 8, Mielnicka Aleksandra 7, Frankowski Szymon 7, Jakubowski Bartosz 2, Kramnik Kacper 2

 

Turniej IV - Kłodzko - 04.02.2017 

MKS Nysa I Kłodzko - KS AZS AWF Wrocław   63 : 38 (13:12;20:13;14:6;16:7)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 13, Tkaczyk Wiktor 10, Mielnicka Aleksandra 10, Zenner Patryk 9, Kramnik Kacper 6, Domański Jakub 5, Krupiński Kacper 4, Frankowski Szymon 4, Kwietniewski Jakub 2

 

MKS Nysa I Kłodzko - UKS Gimbasket I Wrocław   31 : 26 (9:8;4:7;8:7;10:4)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Mielnicka Aleksandra 8, Gusławski Samuel 7, Krupiński Kacper 6, Frankowski Szymon 4, Tkaczyk Wiktor 2, Znner Patryk 2, Jakubowski Bartosz 2

 

Turniej V - Wrocław - 05.03.2017 

WKS Śląsk II Wrocław - MKS Nysa I Kłodzko   13 : 64 (2:13;8:19;1:18;2:14)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 28, Kwietniewski Jakub 8, Tkaczyk Wiktor 7, Domański Jakub 6, Mielnicka Aleksandra 6, Bernecki Jakub 3, Krupiński Kacper 2, Frankowski Szymon 2, Zenner Ptaryk 1, Kwiatkowski Tytus 1

 

WKK I Wrocław - MKS Nysa I Kłodzko   43 : 27 (7:9;8:4;13:8;15:6)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Mielnicka Aleksandra 8, Tkaczyk Wiktor 5, Frankowski Szymon 5, Domański Jakub 3, Zenner Patryk 2, Gusławski Samuel 2, Kwietniewski Jakub 2

 

 Turniej VI - Jelenia Góra - 06.05.2017 

 KS Sudety I Jelenia Góra - MKS Nysa I Kłodzko   58 : 31 (11:6,15:2,22:13,10:10)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Domański Jakub 12, Mielnicka Aleksandra 7(1), Zenner Patryk 5, Tkaczyk Wiktor 3, Sroka Nicoll 2, Kwietniewski Jakub 2 

 

KS Sudety II Jelenia Góra - MKS Nysa I Kłodzko   50 : 27 (14:7,14:6,10:7,12:7)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Frankowski Szymon 7, Sroka Nicoll 6, Mielnicka Aleksandra 5, Zenner Patryk 4, Tkaczyk Wiktor 4, Jakubowski Bartosz 1 

 

Turniej VII - Kłodzko - 13.05.2017

MKS Nysa I Kłodzko - UKS Basket Smolec   64 : 10 (16:5,18:2,16:3,14:0)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kwietniewski Jakub 16, Mielnicka Aleksandra 14, Krupiński Kacper 8, Gusławski Samuel 6, Domański Jakub 4, Sroka Nicoll 4, Kramnik Kacper 4, Frankowski Szymon 4, Zenner Patryk 2, Kwiatkowski Tytus 2

 

MKS Nysa I Kłodzko - WKS Śląsk I Wrocław   32 : 52 (6:16,5:12,9:16,12:8)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Krupiński Kacper 8, Zenner Patryk 6, Gusławski Samuel 5, Mielnicka Aleksandra 5, Kwietniewski Jakub 4, Tkaczyk Wiktor 2, Frankowski Szymon 2

 

  

MKS Nysa II Kłodzko - grupa 2005 i młodsi:

Turniej I - Kłodzko - 20.11.2016

MKS Nysa II Kłodzko – UKS Gimbasket II Wrocław   30 : 19 (12:6,4:4,3:3,11:6)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kurowski Tadeusz 10,Bernecki Jakub 6, Gusławski Samuel 5,Tkaczyk Wiktor 4, Domański Jakub 4, Nowak Nina 1


MKS Nysa II Kłodzko – WKK II Wrocław   50 : 52 po dwóch dogrywkach (11:1,10:13,10:11,7:13,6:6,6:8)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli:Bernecki Jakub 12, Tkaczyk Wiktor 10, Gusławski Samuel 10, Prorok Oliwier 8, Kurowski Tadeusz 4, Domański Jakub 4, Prorok Maksymilian 2


Turniej II - Jelenia Góra - 26.11.2016

KS Sudety III Jelenia Góra - MKS Nysa II Kłodzko   78 : 31 (20:10,18:5,20:5,20:10)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli:Bernecki Jakub 11, Tkaczyk Wiktor 8, Kurowski Tadeusz 8, Prorok Oliwier 2, Domański Jakub 2


Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - MKS Nysa II Kłodzko 47 : 49 (11:6,8:20,15:8,15:13)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli:Bernecki Jakub 16, Tkaczyk Wiktor 11, Kurowski Tadeusz 6, Kwiatkowski Tytus 6, Domański Jakub 4, Ptaszyński Antoni 2, Prorok Oliwier 2, Prorok Maksymilian 2

 

Turniej III - Kłodzko - 11.12.2016

MKS Nysa II Kłodzko - KS Sudety IV Jelenia Góra   52 : 21 (20:1,14:7,14:3,4:10)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Tkaczyk Wiktor 9, Domański Jakub 9, Kwiatkowski Tytus 6, Prorok Oliwier 6, Kurowski Tadeusz 5, Gusławski Samuel 5, Bernecki Jakub 4, Prorok Maksymilian 4, Łabowicz Marcel 2, Nowak Nina 2


MKS Nysa II Kłodzko - Stores SP78 Wrocław  46 : 30 (13:7,12:9,11:4,10:10)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kurowski Tadeusz 10, Tkaczyk Wiktor 9, Gusławski Samuel 8, Domański Jakub 8, Bernecki Jakub 7, Kwiatkowski Tytus 2, Prorok Oliwier 2 

  

Turniej IV - Wrocław - 15.01.2017

KS AZS AWF II Wrocław - MKS Nysa II Kłodzko   43 : 48 (10:16,13:12,12:8,8:12)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kurowski Tadeusz 13, Tkaczyk Wiktor 10 (1x3), Bernecki Jakub 8, Domański Jakub 7, Gusławski Samuel 6, Prorok Maksymilian 2, Ptaszyński Antoni 2

 

UKS Chromik Żary - MKS Nysa II Kłodzko   75 : 48 (17:9,26:7,18:21,14:11)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Domański Jakub 12, Tkaczyk Wiktor 10, Kurowski Tadeusz 9, Bernecki Jakub 8, Gusławski Samuel 7, Ptaszyński Antoni 2

 

Turniej V - Wrocław - 28.01.2017

PGE Turów II Zgorzelec - MKS Nysa II Kłodzko   59 : 47 (10:19,19:14,13:9,17:15)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 12, Zenner Patryk 11, Tkaczyk Wiktor 9, Domański Jakub 6, Bernecki Jakub 5, Kurowski Tadeusz 4

 

WKS Śląsk III Wrocław - MKS Nysa II Kłodzko   12 : 63 (4:16,2:15,2:16,4:16) 

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Zenner Patryk  15, Tkaczyk Wiktor 12, Bernecki Jakub 12, Kurowski Tadeusz 10, Domański Jakub 8, Gusławski Samuel 6

 

Turniej VI - Szczawno-Zdrój - 11.03.2017

 MKS II Szczawno Zdrój - MKS Nysa II Kłodzko   49 : 50 po dogrywce (8:4,1914:19,10:11,12:10,5:6)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Bernecki Jakub 22, Zenner Patryk 11, Gusławski Samuel 7, Tkaczyk Wiktor 6, Domański Jakub 4

 

MKS Nysa II Kłodzko - UKS Draft Zgorzelec   65 : 28 (16:7,10:5,21:4,18:12)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Domański Jakub 22, Kwiatkowski Tytus 12, Gusławski Samuel 10 (1x3),  Zenner Patryk 10, Tkaczyk Wiktor 4, Prorok Masymilian 2, Prorok Oliwier 2, Nowak Nina 2, Kembora Mateusz 1

 

Turniej VII - Kłodzko - 13.05.2017

MKS Nysa II Kłodzko - UKS Basket Smolec   43 : 24 - mecz ze starszym rocznikiem

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Zenner Patryk 11(1), Tkaczyk Wiktor 9, Kwiatkowski Tytus 7, Gusławski Samuel 5, Domański Jakub 3, Trybukiewicz Bartosz 2, Prorok Maksymilian 2, Ptaszyński Antonii 2, Kembora Mateusz 2

 

MKS Nysa I Kłodzko - WKS Śląsk IV Wrocław   20 : 0 - Walkower

 

Wyniki - sezon 2015/2016

Dodano: 06.11.2015 10:02

MKS Nysa I Kłodzko - grupa 2003 i młodsi:

Turniej I - Kobierzyce - 24.10.2015

Basket I Kobierzyce - MKS Nysa I Kłodzko    34 : 32  (8:7, 10:10, 8:7, 8:8)
Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Włodarczyk Mikołaj 8, Bernecki Jakub 6, Gusławski Samuel 3, Frankowski Szymon 3, Reguliński Damian 2, Mielnicka Aleksandra 2, Michalski Jeremi 2, Hanek Bartosz 2, Kramnik Kacper 2, Drahaim Kamil 2

 

Turniej II - Wrocław - 09.01.2016

WKS Sląsk I Wrocław – MKS Nysa I Kłodzko                66 : 16 (20:4, 18:4, 18:6, 10:2)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 4, Bernecki Jakub 4, Kramnik Kacper 2, Mielnicka Aleksandra 2, Kurowski Tadeusz 2, Włodarczyk Mikołaj 2

 

SKM Zastal Zielona Góra – MKS Nysa I Kłodzko          66 : 12 (12:2, 16:0, 20:6, 18:4)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 4, Mielnicka Aleksandra 4, Włodarczyk Mikołaj 4

 

Turniej III - Zgorzelec - 20.02.2016

UKS Draft I Zgorzelec – MKS Nysa I Kłodzko          69 : 14 (10:5, 22:5, 19:2, 18:2)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Bernecki Jakub 4, Tkaczyk Wiktor 3, Gusławski Samuel 2, Burnus Patryk 2, Frankowski Szymon 2, Kwietniewski Jakub 1 

 

UKS Chromik Żary – MKS Nysa I Kłodzko          49 : 26 (14:11, 10:6, 13:5, 12:4)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 12, Bernecki Jakub 7, Mielnicka Aleksandra 4, Kurowski Tadeusz 2, Burnus Patryk 1

 

Turniej IV – Jelenia Góra - 12.03.2016

KS I Sudety Jelenia Góra – MKS Nysa I Kłodzko 113 : 24 (24:10, 24:2, 25:8, 40:4)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Włodarczyk Mikołaj 10, Mielnicka Aleksandra 4, Kmieć Mikołaj 4, Kramnik Kacper 4, Frankowski Szymon 2

 

UKS SKM Nowa Sól – MKS Nysa I Kłodzko          65 : 36 (20:9, 16:9, 11:8, 18:10)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Frankowski Szymon 9, Mielnicka Aleksandra 8, Kmieć Mikołaj 4, Włodarczyk Mikołaj 3,Tkaczyk Wiktor2, Michalski Jeremi 2, Burnus Patryk 2, Domański Jakub 2, Jakubowski Bartosz 2, Kwietniewski Jakub 2

 

 

Turniej V – Kłodzko - 02.04.2016

 MKS Nysa I Kłodzko – WKK I Wrocław    28 : 63 (5:24, 11:13, 12:19, 0:7)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli:Michalski SebastianJ 7, Kurowski Tadeusz 4, Burnus Patryk 4, Frankowski Szymon 4, Włodarczyk Mikołaj 3, Bernecki Jakub 2, Drahaim Kamil 2, Mielnicka Aleksandra 2, 

 

MKS Nysa I Kłodzko – Górnik I Wałbrzych         38 : 71 (4:25, 16:9, 10:15, 8:22)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Bernecki Jakub 10, Kurowski Tadeusz 6, Krupiński Kacper 5,Michalski SebastianJ 4, Włodarczyk Mikołaj 3,Tkaczyk Wiktor2, Burnus Patryk 2, Mielnicka Aleksandra 2, Kmieć Mikołaj 2, Domański Jakub 2

 

MKS Nysa II Kłodzko - grupa 2004 i młodsi:

Turniej I - Kobierzyce - 24.10.2015

KKS Turów Zgorzelec S.A. - MKS Nysa II Kłodzko 43 : 32  (8:8, 14:9, 9:5, 12:10)
Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kurowski Tadeusz 16, Kramnik Kacper 5, Mielnicka Aleksandra 4, Hanek Bartos 4, Tkaczyk Wiktor 2, Gusławski Samuel 1


Turniej II - Kłodzko - 22.11.2015

MKS Nysa II Kłodzko - Górnik III Wałbrzych 29 : 24  (13:3, 8:5, 6:4, 2:12)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Bernecki Jakub 8, Gusławski Samuel 6, Mielnicka Aleksandra 6, Tkaczyk Wiktor 3, Frankowski Szymon 2, Kramnik Kacper 2, Kwietniewski Jakub 2


MKS Nysa II Kłodzko - Górnik II Wałbrzych 23 : 33 (8:5, 4:19, 4:5, 7:4)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Bernecki Jakub 6, Mielnicka Aleksandra 6, Gusławski Samuel 5, Frankowski Szymon 4, Jakubowski Bartek 2

 

Turniej III - Wrocław - 13.12.2015

MKS Nysa II Kłodzko – UKS Draft II Zgorzelec  24 : 53

punkty dla naszego zespołu zdobyli: Frankowski Szymon 5, Mielnicka Aleksandra 4,Tkaczyk Wiktor4, Bernecki Jakub 4, Domański Jakub 3, Hanek Bartosz 2, Kramnik Kacper 2

 

MKS Nysa II Kłodzko – AZS AWF Wrocław  29 : 18

punkty dla naszego zespołu zdobyli: Mielnicka Aleksandra 4,Tkaczyk Wiktor4, Frankowski Szymon 4, Mrozek Szymon 4, Bernecki Jakub 4, Hanek Bartosz 4, Kurowski Tadeusz 3, Domański Jakub 2

 

Turniej IV - Wrocław - 16.01.2016

UKS Gimbasket I Wrocław - MKS Nysa II Kłodzko       28 : 24 (10:2, 8:6, 7:8, 3:8)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 10, Kramnik Kacper 8,Tkaczyk Wiktor2, Kurowski Tadeusz 2, Krupiński Kacper 2

 

UKS Gimbasket II Wrocław - MKS Nysa II Kłodzko      4 : 34 (0:7, 0:9, 2:10, 2:8)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Frankowski Szymon 6, Kurowski Tadeusz 6, Domański Jakub 5, Mielnicka Aleksandra 4, Gusławski Samuel 4, Krupiński Kacper 4,Tkaczyk Wiktor2, Lewicki Antoni 2, Kwietniewski Jakub 1

 

MKS Nysa II Kłodzko – KS Sparta Legnica                     45 : 18 (14:6, 11:2, 13:2, 7:8

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kurowski Tadeusz 12, Mielnicka Aleksandra 6, Gusławski Samuel 6, Kramnik Kacper 6, Domański Jakub 4, Krupiński Kacper 4,Tkaczyk Wiktor3, Frankowski Szymon 2, Lewicki Antoni 2

 

Turniej V – Kłodzko – 20.03.2016

Basket II Kobierzyce – MKS Nysa II Kłodzko      20 : 56 (4:16, 3:17, 6:11, 7:12)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Mielnicka Aleksandra 11, Kurowski Tadeusz 9, Bernecki Jakub 8, Krupiński Kacper 8,Tkaczyk Wiktor 4, Mrozek Szymon 4, Kramnik Kacper 4, Frankowski Szymon 4, Jakubowski Bartosz 2, Kwietniewski Jakub 2

 

WKK II Wrocław – MKS Nysa II Kłodzko          60 : 29 (14:7, 11:6, 19:4, 16:12)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Domański Jakub 8, Kurowski Tadeusz 8, Bernecki Jakub 4, Kwietniewski Jakub 4, Kramnik Kacper 2, Mielnicka Aleksandra 2,Tkaczyk Wiktor 1

 

Turniej VI – Wrocław – 23.04.2016

WKS Śląsk III Wrocław – MKS Nysa II Kłodzko 10 : 37 (0:8, 4:9, 6:8, 0:12)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Frankowski Szymon 8, Gusławski Samuel 6, Kurowski Tadeusz 6, Mielnicka Aleksandra, Kwietniewski Jakub 4,Tkaczyk Wiktor2, Hanek Bartosz 2, Kramnik Kacper 2, Jakubowski Bartosz 2, Ptaszyński Antonii 1

 

WKS Śląsk II Wrocław  – MKS Nysa II Kłodzko 47 : 17 (5:4, 14:3, 14:6, 14:4)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kurowski Tadeusz 6, Mielnicka Aleksandra 6, Frankowski Szymon 2, Jakubowski Bartosz 2, Kramnik Kacper 1

 

Turniej VII – Kłodzko – 15.05.2016

MKS Nysa II Kłodzko – KS Sudety III Jelenia Góra       34 : 27 (15:4, 8:9, 6:2, 5:12)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Mielnicka Aleksandra 11, Bernecki Jakub 8, Frankowski Szymon 5, Tkaczyk Wiktor2, Gusławski Samuel 2, Domański Jakub 2, Kramnik Kacper 2, Kwietniewski Jakub 2 

 

MKS Nysa II Kłodzko – KS Sudety II Jelenia Góra        26 : 39 (4:14, 5:9, 7:11, 10:5)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Frankowski Szymon 8, Mielnicka Aleksandra 6, Domański Jakub 5, Kramnik Kacper 4, Krupiński Kacper 2, Kwietniewski Jakub 1 

« poprzednia 1 2 następna »

Sonda