Wyniki - ASK Doral Nysa Kłodzko
Polski Związek Koszykówki Kłodzko
Doral
Dziś jest: czwartek, 14.12.2017 | Imieniny obchodzą: Alfred, Izydor

Wyniki

Wyniki - sezon 2017/2018

Dodano: 16.11.2017 8:39 Autor - Konrad Tkaczyk

MKS Nysa I Kłodzko - grupa 2005 i młodsi:

Turniej I - Kłodzko - 12.11.2017

MKS Nysa I Kłodzko - WKK I Wrocław   43 : 45 (6:3, 7:7, 8:9, 12:2)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 9(1), Kurowski Tadeusz 9, Bernecki Jakub 8, Domański Jakub 7, Tkaczyk Wiktor 5, Kwiatkowski Tytus 4, Rudziak Kacper 1

 

MKS Nysa I Kłodzko - MKS BASKET SZCZAWNO-ZDRÓJ   45 : 50 (14:11, 15:10, 10:17, 8:12)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 11(1), Zenner Patryk 10(2), Domański Jakub 7, Bernecki Jakub 7, Kurowski Tadeusz 6, Tkaczyk Wiktor 4

 

Turniej II - Wrocław - 09.12.2017

UKS Gimbasket Wrocław - MKS Nysa I Kłodzko   34 : 54 (11:13, 8:9, 8:23, 8:9)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 17, Bernecki Jakub 13, Zenner Patryk 10(2), Kurowski Tadeusz 4, Ptaszyński Antoni 4, Tkaczyk Wiktor 3, Kwiatkowski Tytus 2, Rudziak Kacper 1

 

PGE Turów I Zgorzelec - MKS Nysa I Kłodzko   58 : 42 (16:11, 19:12, 10:7, 13:12)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 12(1), Zenner Patryk 11, Bernecki Jakub 8(2), Kurowski Tadeusz 5(1), Tkaczyk Wiktor 4, Kwiatkowski Tytus 2

 

 

MKS Nysa I Kłodzko - grupa 2006 i młodsi:

Turniej I - Wrocław - 18.11.2017

WKS Śląsk II Wrocław - MKS Nysa II Kłodzko   63 : 56 (13:21, 15:20, 16:10, 19:5)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 19, Kurowski Tadeusz 17(1), Tkaczyk Wiktor 8, Prorok Oliwier 6, Łabowicz Marcel 4, Ptaszyński Antoni 1, Tomkiewicz Szymon 1

 

WKK II Wrocław - MKS Nysa II Kłodzko   57 : 42 (15:12, 14:13, 14:4, 14:13)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 22(1), Kurowski Tadeusz 9, Tkaczyk Wiktor 6, Prorok Oliwier 4, Ptaszyński Antoni 1  

Wyniki - sezon 2016/2017

Dodano: 25.10.2016 9:17 Autor - Konrad Tkaczyk

MKS Nysa I Kłodzko - grupa 2004 i młodsi:

Turniej I - Zgorzelec - 15.10.2016

PGE Turów I Zgorzelec - MKS Nysa I Kłodzko   33 : 21 (6:3, 7:7, 8:9, 12:2)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kwietniewski Jakub 5, Mielnicka Aleksandra 4, Kurowski Tadeusz 3, Tkaczyk Wiktor 2, Gusławski Samuel 2, Domański Jakub 2, Kramnik Kacper 2, Frankowski Szymon 1

 

Stowarzyszenie Górnik I Wałbrzych - MKS Nysa I Kłodzko   51 : 23 (12:2,11:12,15:4,13:5)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli:  Mielnicka Aleksandra 8, Krupiński Kacper 4, Gusławski Samuel 3, Kurowski Tadeusz 2, Tkaczyk Wiktor 2, Domański Jakub 2, Frankowski Szymon 2

 

Turniej II - Kobierzyce - 19.11.2016

Basket Kobierzyce – MKS Nysa I Kłodzko  15 : 31 (4:6,2:8,5:7,4:10)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Mielnicka Aleksandra 8,Frankowski Szymon6, Kramnik Kacper 4, Kwietniewski Jakub 4, Gusławski Samuel 3,Tkaczyk Wiktor2, Domański Jakub 2, Krupiński Kacper 2


SMK Lubin - MKS Nysa I Kłodzko   5 : 43 (16:0,4:0,7:2,14:3)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 11, Kramnik Kacper 8,Frankowski Szymon8, Mielnicka Aleksandra 6, Kwietniewski Jakub 5, Domański Jakub 3,Jakubowski Bartosz 2

 

Turniej III - Szczawno-Zdrój - 17.12.2016

MKS I Szczawno Zdrój - MKS Nysa I Kłodzko   29 : 51 (2:22,7:8,10:12,10:9)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kramnik Kacper 10, Mielnicka Aleksandra 10, Bernecki Jakub 6, Hanek Bartosz 6, Tkaczyk Wiktor 4, Domański Jakub 4, Frankowski Szymon 4, Kwietniewski Jakub 4, Gusławski Samuel 3

 

SKM Zastal Zielona Góra - MKS Nysa I Kłodzko   63 : 26 (16:5,10:9,25:0,12:12)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Domański Jakub 8, Mielnicka Aleksandra 7, Frankowski Szymon 7, Jakubowski Bartosz 2, Kramnik Kacper 2

 

Turniej IV - Kłodzko - 04.02.2017 

MKS Nysa I Kłodzko - KS AZS AWF Wrocław   63 : 38 (13:12;20:13;14:6;16:7)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 13, Tkaczyk Wiktor 10, Mielnicka Aleksandra 10, Zenner Patryk 9, Kramnik Kacper 6, Domański Jakub 5, Krupiński Kacper 4, Frankowski Szymon 4, Kwietniewski Jakub 2

 

MKS Nysa I Kłodzko - UKS Gimbasket I Wrocław   31 : 26 (9:8;4:7;8:7;10:4)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Mielnicka Aleksandra 8, Gusławski Samuel 7, Krupiński Kacper 6, Frankowski Szymon 4, Tkaczyk Wiktor 2, Znner Patryk 2, Jakubowski Bartosz 2

 

Turniej V - Wrocław - 05.03.2017 

WKS Śląsk II Wrocław - MKS Nysa I Kłodzko   13 : 64 (2:13;8:19;1:18;2:14)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 28, Kwietniewski Jakub 8, Tkaczyk Wiktor 7, Domański Jakub 6, Mielnicka Aleksandra 6, Bernecki Jakub 3, Krupiński Kacper 2, Frankowski Szymon 2, Zenner Ptaryk 1, Kwiatkowski Tytus 1

 

WKK I Wrocław - MKS Nysa I Kłodzko   43 : 27 (7:9;8:4;13:8;15:6)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Mielnicka Aleksandra 8, Tkaczyk Wiktor 5, Frankowski Szymon 5, Domański Jakub 3, Zenner Patryk 2, Gusławski Samuel 2, Kwietniewski Jakub 2

 

 Turniej VI - Jelenia Góra - 06.05.2017 

 KS Sudety I Jelenia Góra - MKS Nysa I Kłodzko   58 : 31 (11:6,15:2,22:13,10:10)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Domański Jakub 12, Mielnicka Aleksandra 7(1), Zenner Patryk 5, Tkaczyk Wiktor 3, Sroka Nicoll 2, Kwietniewski Jakub 2 

 

KS Sudety II Jelenia Góra - MKS Nysa I Kłodzko   50 : 27 (14:7,14:6,10:7,12:7)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Frankowski Szymon 7, Sroka Nicoll 6, Mielnicka Aleksandra 5, Zenner Patryk 4, Tkaczyk Wiktor 4, Jakubowski Bartosz 1 

 

Turniej VII - Kłodzko - 13.05.2017

 

MKS Nysa I Kłodzko - UKS Basket Smolec   64 : 10 (16:5,18:2,16:3,14:0)

 

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kwietniewski Jakub 16, Mielnicka Aleksandra 14, Krupiński Kacper 8, Gusławski Samuel 6, Domański Jakub 4, Sroka Nicoll 4, Kramnik Kacper 4, Frankowski Szymon 4, Zenner Patryk 2, Kwiatkowski Tytus 2

 

 

 

MKS Nysa I Kłodzko - WKS Śląsk I Wrocław   32 : 52 (6:16,5:12,9:16,12:8)

 

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Krupiński Kacper 8, Zenner Patryk 6, Gusławski Samuel 5, Mielnicka Aleksandra 5, Kwietniewski Jakub 4, Tkaczyk Wiktor 2, Frankowski Szymon 2

 

 

  

MKS Nysa II Kłodzko - grupa 2005 i młodsi:

Turniej I - Kłodzko - 20.11.2016

MKS Nysa II Kłodzko – UKS Gimbasket II Wrocław   30 : 19 (12:6,4:4,3:3,11:6)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kurowski Tadeusz 10,Bernecki Jakub 6, Gusławski Samuel 5,Tkaczyk Wiktor 4, Domański Jakub 4, Nowak Nina 1


MKS Nysa II Kłodzko – WKK II Wrocław   50 : 52 po dwóch dogrywkach (11:1,10:13,10:11,7:13,6:6,6:8)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli:Bernecki Jakub 12, Tkaczyk Wiktor 10, Gusławski Samuel 10, Prorok Oliwier 8, Kurowski Tadeusz 4, Domański Jakub 4, Prorok Maksymilian 2


Turniej II - Jelenia Góra - 26.11.2016

KS Sudety III Jelenia Góra - MKS Nysa II Kłodzko   78 : 31 (20:10,18:5,20:5,20:10)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli:Bernecki Jakub 11, Tkaczyk Wiktor 8, Kurowski Tadeusz 8, Prorok Oliwier 2, Domański Jakub 2


Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - MKS Nysa II Kłodzko 47 : 49 (11:6,8:20,15:8,15:13)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli:Bernecki Jakub 16, Tkaczyk Wiktor 11, Kurowski Tadeusz 6, Kwiatkowski Tytus 6, Domański Jakub 4, Ptaszyński Antoni 2, Prorok Oliwier 2, Prorok Maksymilian 2

 

Turniej III - Kłodzko - 11.12.2016

MKS Nysa II Kłodzko - KS Sudety IV Jelenia Góra   52 : 21 (20:1,14:7,14:3,4:10)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Tkaczyk Wiktor 9, Domański Jakub 9, Kwiatkowski Tytus 6, Prorok Oliwier 6, Kurowski Tadeusz 5, Gusławski Samuel 5, Bernecki Jakub 4, Prorok Maksymilian 4, Łabowicz Marcel 2, Nowak Nina 2


MKS Nysa II Kłodzko - Stores SP78 Wrocław  46 : 30 (13:7,12:9,11:4,10:10)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kurowski Tadeusz 10, Tkaczyk Wiktor 9, Gusławski Samuel 8, Domański Jakub 8, Bernecki Jakub 7, Kwiatkowski Tytus 2, Prorok Oliwier 2 

  

Turniej IV - Wrocław - 15.01.2017

KS AZS AWF II Wrocław - MKS Nysa II Kłodzko   43 : 48 (10:16,13:12,12:8,8:12)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kurowski Tadeusz 13, Tkaczyk Wiktor 10 (1x3), Bernecki Jakub 8, Domański Jakub 7, Gusławski Samuel 6, Prorok Maksymilian 2, Ptaszyński Antoni 2

 

UKS Chromik Żary - MKS Nysa II Kłodzko   75 : 48 (17:9,26:7,18:21,14:11)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Domański Jakub 12, Tkaczyk Wiktor 10, Kurowski Tadeusz 9, Bernecki Jakub 8, Gusławski Samuel 7, Ptaszyński Antoni 2

 

Turniej V - Wrocław - 28.01.2017

PGE Turów II Zgorzelec - MKS Nysa II Kłodzko   59 : 47 (10:19,19:14,13:9,17:15)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Gusławski Samuel 12, Zenner Patryk 11, Tkaczyk Wiktor 9, Domański Jakub 6, Bernecki Jakub 5, Kurowski Tadeusz 4

 

WKS Śląsk III Wrocław - MKS Nysa II Kłodzko   12 : 63 (4:16,2:15,2:16,4:16) 

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Zenner Patryk  15, Tkaczyk Wiktor 12, Bernecki Jakub 12, Kurowski Tadeusz 10, Domański Jakub 8, Gusławski Samuel 6

 

Turniej VI - Szczawno-Zdrój - 11.03.2017

 MKS II Szczawno Zdrój - MKS Nysa II Kłodzko   49 : 50 po dogrywce (8:4,1914:19,10:11,12:10,5:6)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Bernecki Jakub 22, Zenner Patryk 11, Gusławski Samuel 7, Tkaczyk Wiktor 6, Domański Jakub 4

 

MKS Nysa II Kłodzko - UKS Draft Zgorzelec   65 : 28 (16:7,10:5,21:4,18:12)

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Domański Jakub 22, Kwiatkowski Tytus 12, Gusławski Samuel 10 (1x3),  Zenner Patryk 10, Tkaczyk Wiktor 4, Prorok Masymilian 2, Prorok Oliwier 2, Nowak Nina 2, Kembora Mateusz 1

 

 

Turniej VII - Kłodzko - 13.05.2017

 

MKS Nysa II Kłodzko - UKS Basket Smolec   43 : 24 - mecz ze starszym rocznikiem

 

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Zenner Patryk 11(1), Tkaczyk Wiktor 9, Kwiatkowski Tytus 7, Gusławski Samuel 5, Domański Jakub 3, Trybukiewicz Bartosz 2, Prorok Maksymilian 2, Ptaszyński Antonii 2, Kembora Mateusz 2

 

MKS Nysa I Kłodzko - WKS Śląsk IV Wrocław   20 : 0 - Walkower

 

 

 

« poprzednia 1 2 następna »

Sonda

Wybierz najlepszego koszykarza naszej drużyny w I rundzie rozgrywek.