Dziś jest: środa, 23.05.2018 | Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz

Wiadomości

Kliknij aby powiększyć

Udany rewanż na SKK

18.03.2018 0:11 Nasi koszykarze zrewanżowali się SKK za przegraną w I części rundy zasadniczej, po bardzo dobrej III i IV kwarcie pokonali siedlczan 84 : 59 , odrabiając tym samym stratę z poprzedniego meczu. » więcej informacji

SKK Siedlce w Kłodzku

15.03.2018 15:37 W ramach XXX kolejki rozgrywek w sobotę 17.03.2018 w Kłodzku rywalizować będziemy z SKK Siedlce , to ważny mecz mogący mieć duży wpływ na końcowy układ dolnej części tabeli. » więcej informacji

Na tarczy z Poznania

10.03.2018 23:54 Po środowym dobrym meczu w Kłodzku, w Poznaniu nasz zespół pokazał się z dużo słabszej strony . Gospodarze zdominowali wydarzenia na boisku w drugiej części meczu, co w wyniku dało naszemu zespołowi wysoką przegraną 43 : 73.» więcej informacji

Biofarm Basket Poznań w XXIX kolejce

08.03.2018 15:00 Rozgrywki rundy zasadniczej wkraczają w decydującą fazę. Nasz zespół w sobotę 10.03.18 rozegra kolejny ważny mecz, tym razem za rywala będzie miał solidną ekipę Biofarmu Basket Poznań. » więcej informacji

Przełamanie z Kotwicą

08.03.2018 0:22 Po serii porażek w końcu przełamanie. Z pewnością pomogła przerwa w terminarzu ponieważ ostatnie tygodnie były wyczerpujące ze względu na napięty terminarz rozgrywkowy. Nasz zespół pokonał zdecydowanie Energę Kotwicę Kołobrzeg 79 :57. » więcej informacji

W środę rywalizujemy z Kotwicą

05.03.2018 13:44 Kolejna meczowa środa przed naszym zespołem. Tym razem 7.03.18 w Kłodzku zmierzymy się z drużyną Kotwicy Kołobrzeg.» więcej informacji

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10308 309 następna »